روزي که مولي پرواز کرد


روزي که مولي پرواز کرد

مولي دوست دارد به شهر بازي برود، آن‌جا همراه با دوستانش خيلي خوش مي‌گذرد. با‌هم به اتاق خنده مي‌روند، سوار چرخ‌وفلک مي‌شوند، اسب‌سواري مي‌کنند و نمايش عروسکي مي‌بينند. راستي، مولي يک سکه دارد مي‌تواند براي خودش و دوستانش بادکنک بخرد. چه خوب! مولي دوستان‌ زيادي دارد و بايد چند‌تا. اي واي! مولي کجا رفت؟


والري گورباچف، نويسنده و تصويرگر کتاب‌هاي کودکان در «روزي که مولي پرواز کرد!» به بهترين و ظريف‌ترين شکلِ ممکن عشق، دوستي و نيکي کردن به ديگران را دست‌مايه‌ داستانش قرار مي‌دهد و با زباني ساده و شيرين، داستانِ موش کوچولويي را به تصوير مي‌کشد که دوست دارد با هديه‌اي کوچک تک‌تک دوستانش را خوشحال کند.گورباچف در داستانِ تصويري «روزي که مولي پرواز کرد!» به مخاطب کودک مي‌آموزد که گاهي ممکن است دوستي و نيکي کردن به ديگران مسير همواري نداشته باشد، اما بدون شک پايانِ درخشان و روشني دارد. درست مثل تصميم مولي براي خوشحال کردن دوستانش و ماجراهاي هيجان‌انگيزي که در امتداد اين تصميم براي او رقم مي‌خورد!


والري گورباچف کتاب‌هاي زيادي را براي بچه‌ها نوشته و تصويرگري کرده است. خودش مي‌گويد: «از وقتي يادم مي‌آيد نقاشي کشيدن را دوست داشتم. پدرم مي‌خواست رياضي بخوانم، اما من هنر را انتخاب کردم.» گورباچف دهم ژوثن 1947 در اُکراين به دنيا آمده و سال‌هاست در نيويورک زندگي مي‌کند. از ديگر کتاب‌هاي اين نويسنده و تصويرگر مي‌توان به کتاب‌هاي «قرمز، قرمز، قرمز»، «چه فکر خوبي، مولي!»، «نيکي و هديه‌ي هيجان‌انگيز تولد» , «نيکي و روز باراني» اشاره کرد.


 
شناسنامه کتاب:

ناشر
چشمه


نويسنده
  Valeri Gorbachev,   والري گورباچف


برگردان


  • شيوا حريري
تصويرگر


  •   Valeri Gorbachev

  •   والري گورباچف
فهرست کتاب هاي ماه
فهرست کتاب هاي ماه: آذر 97


پديدآورندگان


  •   والري گورباچف

  •   شيوا حريري
سال نشر
  1397
راهنماي کتاب:کليدواژه:


  • فريبا ديندار

  • کودکان و مهارت هاي اجتماعي

  • کودکان و دوستي

  • کودکان و عشق

کتاب روزي که مولي پرواز کرد

معرفي کتاب کودک 4 ساله+
معرفي کتاب کودک 5 ساله+
معرفي کتاب کودک 6"/>

يک قورتشبده غول پيکر! (قورتش بده)

توسعه پايدار و زندگي پايدار: جوامع سبز (مجموعه کتاب انرژي براي آ

ادسون آرانتس دوناسيمنتو و خرگوش هيماليايياش

کتاب ,مولي ,کودکان ,کودک ,کتاب‌هاي ,والري ,مولي پرواز ,که مولي ,کتاب هاي ,کودکان و ,روزي که ,سال  فهرست کتاب‌

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Chad فروش جکوزي و لوازم حمام ، آشپزخانه Evan فروشگاه اينترنتي "شمال گيفت" accbook اولين سفر با traveling Kim ايران اسلايسينگ پاي سنگ هاي قيمتي و نيمه قيمتي