نيکي و هديه‌ي هيجان‌انگيز تولد


نيکي و هديه‌ي هيجان‌انگيز تولد

تولد مامان‌خرگوش است و همه‌ي بچه‌خرگوش‌ها براي مامان هديه‌ درست کرده‌اند؛ همه به‌جز نيکي. مامان مي‌پرسد: «پس نيکي کجاست؟»


صبر کن مامان‌خرگوش! نيکي دارد به يک هديه‌ي مخصوص فکر مي‌کند.


والري گورباچف، نويسنده و تصويرگر کتاب‌هاي کودکان در «نيکي و هديه‌ي هيجان‌انگيز تولد» خلاقيت و خلاق بودن را دست‌مايه‌ داستانش قرار مي‌دهد و با زباني ساده و شيرين، داستانِ بچه‌خرگوشي را به تصوير مي‌کشد که در موقعيتي که ديگران از او پيشي گرفته‌اند براي هديه دادن و خوشحال کردنِ مامان‌خرگوشه، او در آرامش به خيال و خلاقيت‌اش فرصت ريشه دواندن مي‌دهد و در انديشه‌ يک هديه‌ي مخصوص است.گورباچف در اين داستانِ تصويري به مخاطب کودک جسارت خلاق‌بودن را مي‌آموزد و نشان مي‌دهد که بيشتر وقت‌ها، بزرگ‌ترين کار همين است که از رقابت با ديگران دست برداري و بگذاري ايده‌هاي کوچکت شاخ و برگ بگيرند تا آن اتفاق خوب، منحصربه‌فرد بودن، آرام آرام شکل بگيرد.


والري گورباچف کتاب‌هاي زيادي را براي بچه‌ها نوشته و تصويرگري کرده است. خودش مي‌گويد: «از وقتي يادم مي‌آيد نقاشي کشيدن را دوست داشتم. پدرم مي‌خواست رياضي بخوانم، اما من هنر را انتخاب کردم.» گورباچف دهم ژوثن 1947 در اُکراين به دنيا آمده و سال‌هاست در نيويورک زندگي مي‌کند. از ديگر کتاب‌هاي اين نويسنده و تصويرگر مي‌توان به کتاب‌هاي «قرمز، قرمز، قرمز»، «چه فکر خوبي، مولي!»، «نيکي و هديه‌ي هيجان‌انگيز تولد» , «نيکي و روز باراني» اشاره کرد.


 
شناسنامه کتاب:

ناشر
چشمه


نويسنده
  Valeri Gorbachev,   والري گورباچف


برگردان


  • شيوا حريري
تصويرگر


  •   Valeri Gorbachev

  •   والري گورباچف
فهرست کتاب هاي ماه
فهرست کتاب هاي ماه: آذر 97


پديدآورندگان


  •   والري گورباچف

  •   شيوا حريري
سال نشر
  ‏?1397کتاب نيکي و هديه‌ي هيجان‌انگيز تولد

معرفي کتاب کودک 4 ساله+
معرفي کتاب کودک 5 ساله+
معرفي کتاب کودک 6"/>

يک قورتشبده غول پيکر! (قورتش بده)

توسعه پايدار و زندگي پايدار: جوامع سبز (مجموعه کتاب انرژي براي آ

ادسون آرانتس دوناسيمنتو و خرگوش هيماليايياش

کتاب ,کودک ,نيکي ,هديه‌ي ,والري ,کودکان ,کتاب هاي ,و هديه‌ي ,هديه‌ي هيجان‌انگيز ,کتاب کودک ,نيکي و ,سال  فهرست کتاب‌ ,هديه‌ي هيجان‌انگيز تولد»

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Rachel برج خنک کننده Bill Vanessa موسسه تشريفات ثمين Antonio مرکز مشاوره روانشناسي - روان پويا فروشگاه هرمزکالا بيمه برتر بهترين دوربين ها